Prośba o wsparcie finansowe

1. LIST INTENCYJNY

Miedniewice,01.02.2016 roku

Szanowni Państwo,

W imieniu zarządu LKS Miedniewiczanka zwracam się z prośbą o wsparcie finansowe  naszej działalności.

Grupa oddanych i wiernych kibiców, a także życzliwość i przychylność władz lokalnych nie wystarczają wobecnych czasach, aby zapewnić sprawne funkcjonowanie organizacji, jaką jest LKS. Z tego względu sponsorzy - ich wiedza oraz pomoc finansowa i rzeczowa są nieodzownym wsparciem wcodziennej działalności.

Firmy, instytucje, przedsiębiorstwa coraz częściej i chętniej zaczynają korzystać z narzędzia, jakim jest marketing sportowy. Sport staje się bowiem kluczowym elementem budowania i umacniania pozytywnego wizerunku firmy, aemocje związane z rywalizacją sportową wzmacniają efekty działań marketingowych, podnosząc jednocześnie ich skuteczność.

Udzieloną nam pomoc finansową zamierzamy przeznaczyć na zakup sprzętu sportowego. Będziemy także wdzięczni za pomoc materialną.

2. OGÓLNE INFORMACJE O KLUBIE

LKS Miedniewiczanka klub założony w 2004 roku z inicjatywy Edwarda Markowskiego, pierwszego prezesa klubu. Poza Edwardem Markowskim duży wkład w budowie zespołu mieli również takie osoby jak Kowalczyk Tadeusz, Zbigniew Biernat czy Żyniewicz Michał. Nie można zapomnieć też o młodzieży z Miedniewic, bez której nie powstał by Nasz klub.

Klub posiada dwie drużyny piłki nożnej.

W klasie A występuje drużyna seniorów, aktualnie zajmuje 5te miejsce w tabeli.

Szkoleniu w tym zespole objęte jest ok 25 zawodników, są to przeważnie młodzi

piłkarze w wieku 18-25 lat. Drugą drużyną jest zespół młodzików występujący

w lidze okręgowej w roczniku 2001. Jest to grupa młodych adeptów piłki nożnej liczącej ok 20 zawodników, w rocznikach 2008-2001.

barwy klubowe - żółty, biały,czerwony,czarny

3. KONTAKT

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Paweł Rudkowski – zast. prezesa

Krzysztof Osówniak - skarbnik